Plánujete realizovat operace v přímém přenosu?

Přímé přenosy z operačních sálů

Přenosy a livestream lékařských konferencí

Záznamy operačních výkonů

Realizované přímé přenosy

Náš tým

Jsme tým, který nejlépe v ČR umí připravit televizní přenosy z českých operačních sálů po celém světě.

Máme zkušenosti, velkou praxi, jsme akční, pohotoví, umíme i velmi rychle připravit televizní přenos na zadání kteréhokoliv českého i zahraničního zdravotního centra.

Však i proto nás velmi respektují ti nejlepší lékaři, už řádku let spolupracujeme s mnohými skutečnými legendami české medicíny.

Dlouhá historie

První počiny v oblasti přímých přenosů byly v roce 1998, kdy jsme odbavili s naším přenosovým vozem kardiologické operace z katetrizačních sálů z nemocnice U Sv. Anny v Brně.

Osvědčenost

Každým rokem odbavíme desítky live přenosů především v oblasti medicínských zákroků jak v rámci kongresů workshopů v České republice, významnou část tvoří přímé přenosy na zahraniční konference, vzdělávací projekty a studie.

Od historie po současnost

První z přímých přenosů se podařilo zrealizovat již v roce 1998 v nemocnici U Sv. Anny v Brně z kliniky intervenční kardiologie v čele s primářem MUDr. Ladislavem Grochem.
Tehdy šlo spíše o technické propojení dvou míst, dnes se přenosy dělají mnohem estetičtěji, využíváme grafických prvků, znělek, titulků, odpočítávání a samozřejmě v případě přímých přenosů z více pracovišť okamžitému přepojování.

Jedním z našich nejzajímavějších přenosů byl přímý přenos na pařížský Euro PCR Workshop což je největší událost v oblasti intervenční kardiologie na světě vůbec.
S interní kardiologickou klinikou FN Brno – Bohunice odkud byl i tento live odbaven, však spolupracujeme již řádku let, pod vedením doc. Petra Kaly vznikl např. projekt Kardio TV což je internetový portál, kde mohli diváci – veřejnost sledovat živě operaci srdce – tvz. katetrizaci.

V současnosti například každoročně realizujeme přímé přenosy na významné symposium srdečních arytmií AF Symposium, které se odehrává v USA
a účastní se ho okolo dvou tisíc kardiologů z celého světa. Přenosy připravujeme pod vedením prof. Petra Neužila, primáře kardiologie v Nemocnici Na Homolce.

Naše technologie

Jsme vybaveni nejmodernější HD video-technikou, vedle kvalitně připravených přenosů i velmi náročných operací z oblasti intervenční kardiologie, kardiovaskulární, chirurgie, gastroenterologie, ORL a dalších umíme také s naší špičkovou technikou kreativně “sejmout” konference, workshopy i přátelská setkání osobností české i světové medicíny.
Patříme k těm nejlepším v oblasti naší činnosti!

Umíme realizovat přímé přenosy z operačních sálů v České republice do celého světa

Kontaktujte nás

Zdeněk Kopřiva, MBA

Jednatel ITV Public, s.r.o.
zdenek@tvc.cz
721 586 000